Video: Přetlačí ragbisté formuli? Ricciardo souboj zakončil sestřelením dronu


Londýn - Tým formule 1 Red Bull stíhá při předsezonních reklamních akcích  jeden malér za druhým. Nejdřív se vynořila hrozba velké pokuty za to, že se Max Verstappen proháněl v monopostu se sněhovými řetězy po neznačených částech sjezdovky v Kitzbühelu, aby teď Daniel Ricciardo při akci s ragbisty týmu Bath zničil drahý dron s kamerou.
Video: Za formuli 1 na sjezdovce v Kitzbühelu hrozí Red Bullu pokuta - čtěte ZDE
Takhle Daniel Ricciardo sestřelil ragbyovou šiškou dron:

Australan se utkal s anglickými ragbisty v netradiční přetlačované, kdy se proti monopostu F1 postavil osm vazounů z druhého nejlepšího týmu loňské sezony elitní anglické soutěže Aviva Premiership.
Ti se zaklesli do speciálního vozítka na kolečkách, které stálo proti 750koňovému Red Bullu RB8. Právě v tomto voze získal Sebastian Vettel titul v roce 2012.
V simulaci ragbyového mlýna Ricciardo šlápnul na plyn a snažil se přetlačit hráče Bathu. To vše ve viktoriánských stylových kulisách jejich tréninkového centra Farleigh House.
Ragbisté byli silnému stroji dlouho důstojným soupeřem a australský jezdec je nakonec překonal jen za řevu motoru a kvílení protáčejících se kol. "Ragbistů si velmi vážím. Jsou velcí, silní, vydrží tvrdé rány a vědí, že to k tomu patří," pochválil Ricciardo své soupeře.
Pak si to vítěz tří Velkých cen formule 1 sám zkusil se šiškou. No a výsledek už znáte z úvodu článku...

Nejčtenější zprávy