VIDEO Vardy parádním volejem sestřelil Liverpool. Je skvělý, povzdechl si Klopp


Leicester - Přesně před čtyřmi lety se Jamie Vardy gólově prosadil za tehdy pátou ligu hrající Fleetwood. V městečku velkém zhruba jako Chrudim sledovalo  zápas s Gateshead 768 diváků. Včera však tentýž hráč svou osmnáctou trefou v sezoně rozjásal 32 tisíc fanoušků v Leicesteru, když dvěma góly sestřelil slavný Liverpool.
"Je krásné být přítomný na stadionu, když Vardy střílí gól roku. Bohužel však zrovna nesmíte být manažerem inkasujícího týmu," povzdechl si po zápase s lehkým úsměvem na tváří trenér Liverpoolu Jürgen Klopp.
Za trefu desetiletí dokonce označil  Vardyho gól britský internacionál a nyní televizní komentátor Gary Lineker:

Za poslední výkon se na bývalého dělníka nese opět chvála ze všech stran. "Je to fantastický hráč, brilantní útočník s parádní technikou. Dnes to znovu potvrdil," pěl na útočníka ódy legendární Alan Shearer.
Jen málokterý hráč v současné Premier League je takovým zabijákem v pokutovém území. Devětadvacetiletý forvard Lišek v něm vsítil hned 16 ze svých 18 branek. Celkem k tomu potřeboval 63 střeleckých pokusů.
Jeho Leicester se tak hlavně díky němu ještě pevněji usadil na čele soutěže. Se ziskem 50 bodů kraluje lize před všemi anglickými giganty.

Nejčtenější zprávy