Třinec po nájezdech přetlačil Pardubice, Vítkovice vyhrály v Chomutově


Třinec - Oceláři přivítali na svém ledě Pardubice, které se v závěru základní části ještě budou snažit dotáhnout na desátou pozici zajišťující alespoň předkolo play off. Domácí sice vedli už o dvě branky, ale Dynamo si dokázalo vynutit prodloužení. Zápas musely nakonec rozhodnout až samostatné nájezdy, po kterých se zásluhou Irgla radovali domácí 3:2.
Vítkovice zavítaly do Chomutova. Ostravané budou podobně jako Dynamo ještě do konce základní části bojovat o předkolo play off. A dnes tomu jejich výkon nasvědčoval, když dokázali otočit zápas a po výhře 5:3 vezou tři body do Ostravy.  O výhru se postaral tříbodový Olesz.
Aktualizujeme...

43. kolo hokejové extraligy:
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice po sam. nájezdech 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 28. Nosek (Irgl), 29. Polanský (Adamský), Rozhodující nájezd Irgl - 40. Nahodil (Moňa), 49. Nahodil (Redenbach, Štajnoch). Rozhodčí: Šír, Úlehla - Gebauer, Lederer.
Třinec: Hrubec - Nosek, Hrabal, M. Doudera, Galvas, Slovák, Stehlík - Irgl, Kopecký, Dravecký - Svačina, Žejdl, Marek Růžička - Rákos, Plíhal, Rufer - Tybor, Polanský, Adamský. Trenéři: Dopita a Mucha.
Pardubice: Maxwell - Nedbal, Čáslava, Štajnoch, Gregorc, M. Šeda, Bokroš, od 21. navíc Ščotka - P. Sýkora, Redenbach, Marcinko - Moňa, Nahodil, Orsava - Rapáč, Tomášek, M. Beran - Poulíček, Kaut, Voženílek. Trenéři: Draisaitl a R. Král.

Nejčtenější zprávy