Mrázek vychytal Jágra, Kindl nahrával a Florida padla

New York - Obránce Jakub Kindl nahrával na prvním gól Detroitu, jímž Red Wings v poslední třetině pondělního zápasu NHL začali zdolávání Floridy, které nakonec vedlo k triumfu 3:0.Čisté konto vychytal brankář Petr Mrázek, pro něhož to byla už čtvrtá nula v této sezoně.
V dresu hostí si Jaromír Jágr během 15:54 minut pobytu na ledu připsal pouze jednu střelu na branku.
Všechny tři góly padly v závěrečné dvacetiminutovce. Ve 45. minutě se střela Kindla, jenž  byl před pár dny povolán z farmy jako náhrada za zraněného Mika Greena, otřela o hokejku slovenského útočníka Tomáše Tatara a domácí vedli 1:0. Další dvě trefy pak obstaral v polovině poslední dvacetiminutovky v rozmezí pouhých 68 sekund ruský kanonýr Pavel Dacjuk.
Mrázek zlikvidoval 23 střel a byl vyhlášen druhou hvězdou večera za Dacjukem. Nejlepší zákrok předvedl ještě za stavu 0:0 pět minut před koncem druhé třetiny, kdy fantasticky lapačkou zneškodnil střelu Jágra, který po přihrávce od Jonathana Huberdeaua zakončoval rychlý brejk dva na jednoho.
Petr Mrázek si poradil s Jaromírem Jágrem:

Výsledky: NY Rangers - New Jersey 2:1, Detroit - Florida 3:0, Ottawa - Tampa Bay 5:1, Pittsburgh - Anaheim 6:2

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !