Naše tipy na dámské šaty pro letošní rok na CSport

Zima již pomalu končí a určitě není od věci myslet na to, jak se oblečete v létě. Doba, kdy už budou teploty šplhat ke třicítce, se pomalu blíží, a tak není od věci prohlédnout si některé zajímavé modely šatů, které jsou na trhu. Konkrétně se zaměříme na nabídku eshopu CSport.cz, který nabízí velmi pestrou paletu nejen šatů, ale i ostatního oblečení jak pro dámy, tak pro muže. Podívejme se tedy na některé šaty poněkud podrobněji.


MODRO KRÉMOVÉ ŠATY S POLOVIČNÍM RUKÁVEM


Zajímavou volbou jsou modro krémové dámské šaty s polovičními rukávy. Vyznačují se poněkud těsnějším střihem,který pomůže vyniknout vaší postavě. Typický je pro tyto šaty také půlkulatý výstřih. Na první pohled šaty dokonce působí jako halenka a sukně. Délka po kolena je decentní, nicméně vaše postava v nich vynikne včetně nohou. Materiálově jsou ušity z 30% z polyesteru a ze 70% z viskózy.


modro-kremove-saty-09-s-polovicnim-rukavem


 


LETNÍ ČERVENÉ DÁMSKÉ ŠATY


Polovičním rukávem se vyznačují i praktické dámské šaty červené barvy. Jsou ušity ze stejného materiálu, jako je tomu u předchozího modelu. Budete se v nich cítit maximálně příjemně. Látka se dokonale přizpůsobí a šaty budou na léto vzdušné a příjemné. Elegantní střih s délkou po kolena bude působit odvážně, ale ne nijak výrazně vyzývavě. Typický je pro tento model i véčkový výstřih a zapínání vzadu.


letni-cervene-damske-saty-08-s-polovicnim-rukavem


 


PRAKTICKÉ ČERNÉ ŠATY


Mezi velmi oblíbené dámské oblečení patří také černé letní šaty s véčkovým výstřihem. Střihově jsou v podstatě totožné s červeným modelem. Praktické zapínání na zip se vám bude také hodit. Zapomenout bychom neměli ani na to, že jsou k dispozici stejně jako ostatní šaty v různých velikostech Vybrat si tak budete moci přesně tu vaši. Šaty si můžete v tomto eshopu navíc vybírat v opravdu zajímavých cenových relacích. Na krásném novém modelu tak můžete i ušetřit.


letni-cerne-damske-saty-08-s-polovicnim-rukavem


 


Více informací na CSport.cz

Nejčtenější zprávy