VIDEO Pořadatelé v Hradci táhli fanouška Tygrů po zemi, incident řeší policieLiberec - Policie vyšetřuje zákrok pořadatelů hokejového klubu Mountfield Hradec Králové, kteří během pátečního extraligového utkání nevybíravým způsobem vyvedli z hlediště fanouška hostujících Bílých Tygrů Liberec.
Informaci přinesl zpravodajský server Liberecká drbna. Jeden z příznivců severočeského týmu celý incident natočil. Zaměstnanci pořadatelské služby na něm táhnou fanouška po schodech i po hale, přičemž ho svléknou do půl těla.
„Prvotní vyprovokování bylo od hradeckého fanouška, tím že plival na fanoušky Liberce. To se našim fanouškům nelíbilo a tak mu jeho čin oplatili stejným způsobem, ale v tom na se na nás vyřítila pořadatelská služba a velice drsným způsobem vyváděli naše fanoušky. Na druhé straně mříží se však nic nedělo,“ řekl redakci Liberecké drbny autor záznamu.
Problémy s pořadateli v Hradci se kupí
Podle vyjádření královehradeckého klubu se policie incidentu věnuje, obdržela totiž od vedení Mountfieldu záznamy z bezpečnostních kamer.


"Po natočení videa mě před arénou oslovil jeden z fanoušků Hradce Králové a požádal mě, jestli bych mu video neposlal. Chtějí to prý řešit i fanoušci Hradce. Není to prý poprvé co se, něco takového odehrálo,“ dodal autor videa.
Problémy s pořadatelskou službou v Hradci Králové zřejmě není ojedinělé. Ostatně v tomto týdnu už dostal klub patnáctitisícovou pokutu za nečinnost pořadatelů v tom samém utkání v sektoru domácích fanoušků, kteří házeli na libereckou střídačku kelímky a plastové lahve.
Jeden z předmětů zasáhl i libereckého útočníka Vlacha, který flašku hodil zpět do hlediště, za což obdrží pokutu ve výši deseti procent platu. Napomenutí dostal rovněž jeho spoluhráč Řepík, který na vhazování předmětů na libereckou střídačku reagoval stříkáním ze své lahve a na fanoušky vulgárně gestikuloval.

Nejčtenější zprávy