AC Milán protáhl vítěznou šňůru na pět zápasů, stíhá rivala Inter

Milán - Fotbalisté AC Milán zvítězili v 25. kole italské ligy nad Janovem 2:1. Svěřenci Siniši Mihajloviče neprohráli už sedm ligových utkání v řadě a dotahují se na pátý Inter. Druhý milánský hraje večer na hřišti Fiorentiny.
AC od úvodu zápasu potvrzoval výbornou formu. Po čtyřech minutách musel Perrin s vypětím všech sil vytáhnout střelu Hondy. Jenže po následném rohu a Hondově centru se k míči na zadní tyči dostal Carlos Bacca a propálil janovského brankáře. Bacca je s 13 góly druhým nejlepším střelcem Serie A.
Druhý gól přidal aktivní Keisuke Honda, který v 64. minutě pálil z 25 metrů přesně k tyči a gólově se prosadil poprvé v letošním ročníku. Domácí mohli přidat další góly, velké šance měli Bonaventura a Bacca, nakonec se ale v nastaveném čase podařilo pouze snížit janovskému Cercimu.

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !