Kdo je Petr Pavelec? Čeští a slovenští reportéři mě baví svými bludy, říká Tatar


Detroit/Praha - Slovenský útočník Detroitu Red Wings Tomáš Tatar si na své oficiální facebookové stránce postěžoval na neprofesionalitu českých a slovenských reportérů působících v zámořské NHL. Pětadvacetiletý střelec se fanouškům pochlubil některými perlami, na které musel při rozhovorech reagovat.
Spoluhráč Petra Mrázka se při rozhovoru ocitl v koncích třeba právě při zmínce o českém gólmanovi. "Celou sezonu vás drží český brankář Petr Pavelec," přišel s konstatováním jeden nejmenovaný reportér, který očividně spletl dohromady jméno Petra Mrázka a příjmení Ondřeje Pavelce z Winnipegu. 

Každý serióznější hokejový fanoušek také ví, že po minulé sezoně odešel z Detroitu po devíti letech trenér Mike Babcock do Toronta. Ale Tatar od nejmenovaného reportéra slyšel otázku "Co říkáte na nového trenéra Babcocka?"
Novinář měl navíc tu smůlu, že se Tatar s novým koučem Grand Rapids Jeffem Blashillem dobře zná, neboť jej vedl na farmě v sezoně 2012/13, po které se Tatar naplno usadil v prvním týmu Detroitu. Takže pro slovenského forvarda zdaleka nebyl "novým trenérem."
Pomyslnou třešničkou na dortu však byla závěrečná otázka zda-li je ještě Tomáš Tatar v kabině. Reportér jednoduše zaměnil Tatara s dalším slovenským Tomášem v týmu Jurčem.
V diskuzi pod příspěvkem Tatar fanouškům slibuje, že další takový podobný rozhovor natočí, aby se "pobavili" i oni.

Nejčtenější zprávy