Video: Ronalda naštval novinářův dotaz a odešel z tiskové konference


Řím - Hlavní hvězda fotbalistů Realu Madrid Cristiano Ronaldo naštvaně opustil tiskovou konferenci před úvodním duelem osmifinále Ligy mistrů na půdě AS Řím. Historicky nejlepšího kanonýra soutěže rozhněvaly dotazy na jeho slabší střeleckou formu ve venkovních zápasech a na údajně lepší vztahy mezi útočníky v konkurenční Barceloně.
Když dostal Ronaldo otázku, zda má Barcelona v útoku před Realem navrch díky tomu, jak dobře spolu vychází útočné trio Lionel Messi, Luis Suárez a Neymar, reagoval podrážděně.
"Jak víme, že ten jejich vztah je opravdu takový? Je to jen proto, že se to tak píše. Když jsem byl v Manchesteru United, s Ryanem Giggsem, Paulem Scholesem ani Riem Ferdinandem jsem se mimo hřiště až na obvyklý pozdrav nijak zvlášť nebavil. A vyhráli jsme Ligu mistrů," podotkl Ronaldo.
"Mluvili jsme na hřišti a to je vše, na čem záleží. Já nemusím chodit na večeři se (spoluhráčem) Karimem Benzemou nebo zvát Garetha Balea domů. Pro mě to neznamená nic. Nemusíme se jeden s druhým líbat," dodal ironicky Ronaldo.
O chvíli později se portugalský kanonýr po dotazu na svou střeleckou bilanci z venkovních zápasů dokonce zvedl a naštvaně odešel. Jeden z novinářů se ho zeptal, proč od 29. listopadu nedal na hřištích soupeřů gól.
"Kdo dal od mého příchodu do Španělska více gólů ve venkovních zápasech? Jmenujte jednoho hráče. Žádná odpověď? OK. Děkuji všem," uvedl s 88 góly nejlepší střelec historie Ligy mistrů a opustil sál.

Nejčtenější zprávy