Premier League a La liga bude na Digi TV za příplatek


Praha - Už v únoru oznámila společnost DIGI CZ, satelitní provozovatel služby Nová DIGI TV,  že získal vysílací práva na dvě fotbalové soutěže, anglickou Premier League a španělskou La Ligu. Nyní se vyjasnilo to, jakým způsobem se diváci k zápasům dostanou. Od 1. března si mohou za 299 Kč zakoupit speciální balíček Sport.
„Služba Nová DIGI TV se z velké míry zaměřuje na sportovní fanoušky. Je proto logické, že se jim snažíme vyjít vstříc. Vytvořením samostatného balíčku programů SPORT umožníme nejen jim, ale i všem ostatním divákům lépe si přizpůsobit programovou nabídku podle jejich potřeb,“ vysvětluje výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák.
Chystané změny se prý nijak nedotknou stávajících zákazníků Nové DIGI TV, pokud se sami nerozhodnou přejít na novou strukturu programové nabídky. V případě, že zákazník již před 1. březnem měl smlouvu na dobu určitou, zůstane mu služba v původním nastavení za nezměněnou cenu.
V rámci jeho základního a extra balíčku mu zůstanou i exkluzivní programy DIGI Sport 1 a 2 obsahující zejména anglickou Premier League. Ty z nabídky základního balíčku vypadnou až 15. května letošního roku.
V nabídce Nové DIGI TV hraje ústřední roli "základní" balíček. Ten byl doposud nezbytnou podmínkou pro všechny zákazníky a k němu si podle svého uvážení mohli vybrat z nabídky balíčků nadstavbových.
S ohledem na sportovní diváky Nová DIGI TV chystá v blízké budoucnosti nový balíček s pracovním názvem SPORT PLUS, který bude možné zakoupit samostatně. Ten se stane součástí nabídky spolu s plánovaným zahájením provozu internetové televize ve 2. čtvrtletí 2016.

Nejčtenější zprávy