Lyžařka Nováková bodovala i v dalším kanadském sprintu

Québec  - Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila ve Světovém poháru v dnešním sprintu volnou technikou v Québecu 23. místo a i ve třetí etapě osmidílného seriálu Ski Tour Kanada bodovala. Z vítězství se radovali Švédka Stina Nilssonová a poprvé v kariéře Francouz Baptiste Gros.
Bronzová medailistka z mistrovství světa do 23 let Nováková uspěla podruhé v sezoně ve sprinterské kvalifikaci a do čtvrtfinále v Québecu postoupila 24. časem. Ve vyřazovacích bojích ale skončila hned v úvodním kole, když ve své jízdě obsadila páté místo. V průběžném pořadí minisérie, která uzavírá sezonu SP, Novákové patří 15. pozice.
Další čeští reprezentanti Lukáš Bauer a Martin Jakš v dnešním závodu vypadli v kvalifikaci. Jakš obsadil 50. místo a Bauer skončil na 77. příčce.

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !