Zakřivený QHD monitor pro hráče

Asus představil širokoúhlý zakřivený monitor Republic of Gamers (ROG) Swift PG348Q.


Tento 34" model nabízí QHD rozlišení a formát 21 : 9, který je vhodný pro panoramatické hraní. Disponuje obnovovací frekvencí 100 Hz a technologií Nvidia G-SYNC.


Herní monitor ROG Swift PG348Q využívá 34" panel s rozlišením QHD (3 440 × 1 440) a hustotou 109 PPI. Poskytuje o 35 % více místa na pracovní ploše než WQHD monitory (2560 × 1 440). Díky širokoúhlému poměru stran 21 : 9 navíc umocňuje herní zážitky. Zakřivení panelu monitoru zajišťuje, aby každý bod obrazovky byl ve stejné vzdálenosti od očí uživatele. To přispívá k pohodlnému sledování obrazu i při dlouhodobém hraní.


Monitor využívá technologii Nvidia G-SYNC k eliminaci trhání obrazu, zasekávání obrazu a vstupní prodlevy. Nechybí ani tlačítko Turbo Key umožňující měnit obnovovací frekvenci monitoru v reálném čase uprostřed hry ze 60 na 100 Hz  pro dosažení plynulého hraní. Nechybí ani technologie GamePlus s funkcemi zaměřovač, časovač a počitadlo FPS a také GameVisual nabízející celkem šest přednastavených režimů her.


Monitor Swift PG348Q je vybaven také ergonomickým stojanem, který umožňuje naklopení, natočení do stran a nastavení výšky. Hráči tak vždy snadno dosáhnou ideální polohy pro sledování. Monitor nabízí i filtry Asus Ultra-low Blue Light a technologii Asus Flicker-Free snižující únavu očí a chránící uživatele před škodlivým modrým světlem. Monitor se prodává za 34 990 Kč.

Nejčtenější zprávy