Novinky v odhalování nemocí a zdravotních problémů

Problematika alternativní medicíny je u nás stále podceňována, ačkoli už není tak na okraji zájmu jako tomu bylo dříve. Její popularita pomalu, ale jistě roste. Již není synonymem k šarlatánství, ale začíná být důležitou součástí moderního lékařství. Diagnostika má důležitý vliv, protože umí rozpoznat znaky tělesných nebo duševních změn dřív, než se dostanou do vážného stadia.
 

Iridologie je obor alternativní medicíny, který je považován za diagnostickou metodu budoucnosti. Tento revoluční způsob diagnostiky studuje barvy, skvrny, znaménka, značky a laguny na oční duhovce, kde se projevuje zdravotní stav celého těla. Právě oko je výjimečným orgánem , není pouze oknem do duše, obrazem našich emocí a pocitů, ale značí se v něm všechny události, ke kterým v našem těle dojde. Oko ukazuje náš celkový stav, je nervově propojeno se všemi částmi našeho těla, každé místo představuje určitý orgán nebo systém. Čím více je orgán poškozen, tím tmavší jsou plochy duhovky. Iridologie zahrnuje rozbor fotografie očí pacienta. Vyšetření je tedy zcela bezbolestné, ale přesto velmi efektivní. Dokáže odhalit oslabení orgánů i choroby dříve, než propukne nemoc. Iridolog určí Váš celkový zdravotní stav i možné budoucí potíže, poradí, jak případné nemoci co nejlépe předejít, doporučí i vhodnou stravu.
Další alternativní metodou je reflexní diagnostika plošek nohou, která je stará už několik tisíc let. Na chodidlech se nachází reflexní plošky, které odpovídají konkrétním orgánům a částem našeho těla. Mačkáním různých bodů na chodidle, prstech, nártech a okolí kotníků tak lze zjistit jejich stav, pozitivně působit na organismus a podle jejich citlivosti jednotlivé systémy znovu harmonizovat a aktivovat jejich přirozené regenerační schopnosti. Reflexolog rozezná oslabení orgánů dřív, než dojde k nemoci.
K základním vyšetřením tradiční čínské medicíny patří také diagnostika jazyka. Právě z jazyka se totiž dá ledacos vyčíst – jeho barva, povlak, vzhled, náhlé změny na něm, mohou naznačit náš zdravotní stav. Každé části jazyka odpovídá jiný orgán v těle.
Propojením těchto tří diagnostických metod lze určit přesná diagnóza Vašeho zdravotního stavu a Vy tak můžete být o krok napřed před hrozící nemocí.

Nejčtenější zprávy