Úleva od problémů s menstruací

Každoměsíční trápení začíná kolem dvanácti let (hranice se posouvá stále níž a níž) a končí v průměru v 52 letech (tato hranice se naopak posouvá stále výše). Za tu dobu tedy žena prožije cca 480 menstruačních cyklů! Pro některé je to doslova hrůza, protože si přesně tolikrát musí vytrpět nepříjemné křeče v podbřišku. A při menopauze, kdy by to všechno mělo už konečně skončit, to taky není úplný med.

Každá žena má období, kdy menstruaci vítá málem tak, že by jí nejraději rozprostřela červený koberec. Občas je utěšující mít potvrzení, že nejste těhotná. Radost z toho, že se nic nestalo, však brzy pokazí menstruační bolesti . Prášky na bolest mnohým ženám nepomáhají, bezmocně zkouší různé babské rady a zahřívání podbřišku. A to přitom není jediný problém. Potrápit dokáže také nepravidelná menstruace, silná menstruace a krvácení z dělohy.
Drmek obecný – přírodní kouzlo na ženské problémy
S cílem ulevit ženám od jejich trápení vznikl na Slovensku doplněk stravy Mensicol. Jedná se o 90 tablet dávkovaných po jedné 2x denně, které obsahují výtažky z přírodních bylin. V tabletách je drmek obecný (mnišský pepř), který je známý svými účinky na ženské problémy. V Čechách je jako doma, možná jste ho už kolikrát viděla. V praxi se používá na mnoho ženských problémů, obsahuje totiž ženské hormony. Lidový název mnišský pepř pochází od původního účelu – mniši v klášterech ho užívali, aby potlačili sexuální aktivitu a mohli se soustředit na boha.

Mensicol je určen pro menstruační komfort, pohlavní systém zdraví žen, menstruační krvácení a problémy spojené s klimakteriem. Lze ho tedy užívat při jakýchkoliv obtížích s menstruací, ať už jde o velké bolesti nebo nepravidelnost. Při menstruačních bolestech je dokonce daleko lepší než paralen či jiné prášky na bolest, je totiž přírodního původu.
Mensicol je možné zakoupit online na www.maxivitalis.cz . Maxivitalis se přímo zabývá výrobky, které jsou založeny na přírodní bázi.

Nejčtenější zprávy