Zaleťte si na dovolenou do Maroka

4 důvody proč strávit dovolenou v Maroku.


Parádně se tady opálíte a na marockých trzích koupíte vše, co moderní žena potřebuje – luxusní látky, kůže, šperky i vzácný arganový olej, který má blahodárné účinky na celé tělo.


1. Zářivé slunce nadopuje vaši kůži vitamínem D na celou zimu


Pokud hledáte zemi, kde byste se ještě před nadcházejícím sychravým počasím opálila, vyrazte na dovolenou do Maroka. V září a v říjnu dosahují teploty u pobřeží 28 °C av listopadu 26 °C. Moře je navíc po létě krásně vyhřáté. Ze sluníčka načerpáte poctivou dávku vitamínu D a v zimě vás alespoň nebudou trápit problémy s pokožkou a imunita.


Ideálním místem pro podzimní dovolenou je Agadir, který leží blíže rovníku. Last minute dovolenou v Agadiru pořídíte levně již od 10 490 Kč!


2. Arganový olej zregeneruje vaši pokožku, vlasy i nehty


Trápí vás suchá kůže, lámavé vlasy a nehty? V Maroku najdete zázrak v podobě vzácného arganového oleje. Vyrábí se ručně stloukáním plodů pouštního stromu Argania Spinosa, který roste pouze v jižním Maroku. Olej stojí jmění, ale ženy ho vyhledávají pro jeho blahodárné účinky. Zklidňuje citlivou kůži, regeneruje vlasová vlákna, zaceluje nehty, dokonce je účinný při vyhlazování vrásek a jizev po porodu.


Pokud si v českých obchodech nejste jistá 100% pravostí oleje, v Maroku pořídíte lépe. Na trzích můžete dokonce smlouvat a olej získat za příznivou cenu.


3. Látky jako pro princezny


Módním trendem letošního podzimu a zimy jsou geometrické vzory, kombinace různých látek a kůže. To vše můžete nakoupit v súkách v Marrákeši, které jsou fascinující nejen pro množství zboží, ale i bujarou atmosféru trhovců, vůně koření a světelných záblesků ohnivých show.


Kupte si v Marrákeši například hedvábný šátek, kašmírovou šálu nebo rovnou metráže kvalitních látek, ze kterých si doma nechte ušít originální kousky do vašeho šatníku.


4. Blýskavé šperky s drahokamy


Pokud máte ráda výrazné šperky, v Maroku budete na správném místě. Ručně vyráběné šperky ze stříbra i zlata zdobené drahokamy jsou stylovým doplňkem moderní ženy.Velkým zážitkem je také pozorovat, jak se váš nový doplněk rodí zpod šikovných rukou místních obyvatel. Pokaždé, když ho vezmete na sebe, vás bude hřát myšlenka, že byl vyroben pouze a jenom pro vás.


Nevíte, s kým na dovolenou do Maroka vyrazit? Požádejte některou z vašich přítelkyň. Ženy milují nakupování, slunce i dobrou zábavu. Společně si několik krásných dní volna určitě užijete!

Nejčtenější zprávy