Modelka Irina Shayk se na Instagramu pochlubila novými vlasy

Z brunety se stala blondýna. A tím její radikální vlasová proměna neskončila.


Pustila se snad do vědeckého výzkumu, zda-li blondýnky zažívají větší zábavu?


Dlouhé vlasy si nechala nejen výrazně zesvětlit, ale také zkrátit a ukázala se s plážovými vlnami. Přivolává svým novým účesem léto? My v ELLE doufáme, že se to přítelkyni Bradleyho Coopera povede.


Irině odbarvení vyloženě sedne. Velké modré oči září mnohem intenzivněji a krásné opálení ladí s blond mikádem. Irina na svém Instagramu označila polovičku fotografického dua Mert&Marcus Merta Alase, což napovídá, že jejich další společný editorial bude ve znamení blond.


Tito dva fotografové si na blond vyloženě ujíždějí. Jejich oblíbený slovenský topmodel Filip Hrivňák tuto transformaci s nimi podstoupil dvakrát. Jednou pro módní editorial ve francouzském časopise Vogue Hommes a podruhé pro kampaň módního domu Versace.


Jen o den později Irina zveřejnila selfie se svou nedělní skupinkou, kde je mimo jiné modelka Naomi Campbell a návrhář Givenchy Riccardo Tisci. Zdá se, že to není fotka staršího data, ale aktuální. Takže Irina sice byla sexy blondýna, ale jen na den. A co na to Bradley? Herec v minulosti chodil s blondýnou Suki Waterhouse i s černoškou Zoe Saldana. Takže na barvě vlasů mu zas až tak nezáleží.Irina není jediná, kdo si v posledních dnech pohrával s blonďatou barvou vlasů. Dcera Cindy Crawford Kaia Gerber si zkoušela blonďatou paruku. Ale my v redakci máme raději na Kaie její přirozenou čokoládovou barvu vlasů. 


A jak to máte vy? Jste ochotni s barvou vlasů experimentovat? Každopádně takto výrazné změny doma opravdu nezkoušejte. Raději se svěřte do rukou zkušeného koloristy.

Nejčtenější zprávy