Jágrova Florida dosáhla na další rekord sedmistým vítězstvím v historii klubu

New York - Český útočník Jiří Hudler přihrál v NHL na jeden gól Floridy při výhře 4:3 v Torontu. Jaromír Jágr, který bodoval v posledních pěti zápasech, vyšel tentokrát naprázdno. Panteři vytvořili další klubový rekord, když mají na kontě 99 bodů, o jeden víc než v sezoně 1999-2000.
Mikinu pro nejlepšího hráče zápasu oblékl nováček

O třetím vítězství v řadě a jubilejním sedmistém v historii klubu rozhodli hosté třemi góly ve druhé třetině. Dva z nich vstřelil nováček Rocco Grimaldi, na ten první mu ve 31. minutě přihrál Hudler, který rozjel rychlý protiútoku ve středním pásmu. Maple Leafs sice dokázali ve třetí třetině snížit na rozdíl jediného gólu, v 50. minutě ale přidal čtvrtou branku Panthers Aleksander Barkov.
Florida udělala další krok k tomu, aby obsadila první místo v tabulce Atlantické divize. Na čele má už čtyřbodový náskok před Tampou, která prohrála 2:5 na ledě New York Islanders. Oběma celkům zbývá sehrát ještě tři zápasy. Už nyní ale mají Jágr a spol. jistou výhodu domácího prostředí v 1. kole play off.

NHL:
NY Islanders - Tampa Bay 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
Branky: 14. Pulock, 32. Martin, 36. Nelson, 37. Tavares, 45. Boychuk - 23. Killorn, 40. Hedman. Střely na branku: 36:34. Diváci: 13.106. Hvězdy zápasu: 1. Tavares, 2. Pulock, 3. Nelson (všichni Islanders).
Columbus - NY Rangers 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Branky: 35. a 51. Foligno - 7. Kreider, 26. Boyle, 39. Zuccarello, 59. Stepan. Střely na branku: 29:30. Diváci: 15.951. Hvězdy zápasu: 1. Kreider (Rangers), 2. Foligno (Columbus), 3. Zuccarello (Rangers).
St. Louis - Arizona 5:2 (0:2, 1:0, 4:0)
Branky: 42. a 60. Brodziak, 28. Brouwer, 51. Tarasenko, 54. Berglund - 4. Vermette, 14. Duclair. Střely na branku: 26:27. Diváci: 19.465. Hvězdy zápasu: 1. Brodziak, 2. Tarasenko, 3. Pietrangelo (všichni St. Louis).
Toronto - Florida 3:4 (0:0, 0:3, 3:1)
Branky: 46. a 52. Greening, 49. Brennan - 31. a 34. Grimaldi (na první Hudler ), 22. Bjugstad, 50. Barkov. Střely na branku: 26:36. Diváci: 18.846. Hvězdy zápasu: 1. Grimaldi (Florida), 2. Greening (Toronto), 3. Ekblad (Florida).
Vancouver - Los Angeles 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Branky: 20. Etem, 36. Hansen, 40. McCann - 7. Toffoli, 30. Clifford. Střely na branku: 24:42. Diváci: 18.415. Hvězdy zápasu: 1. Miller (Vancouver), 2. Toffoli (Los Angeles), 3. Horvat (Vancouver).

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !