Potvrzeno! Třinecké hvězdy bude krotit svérazný kouč Kýhos


Třinec –  Konec spekulacím. Hokejisty Třince přebírá jako hlavní kouč Vladimír Kýhos. S vedením Ocelářů se exhradecký trenér dohodl na dvouleté smlouvě. Roli asistenta bude plnit René Mucha. Otazník však visí nad pokračováním Jiřího Dopity.
Podle informací Aktuálně.cz s ním představitelé klubu nadále jednají. Jeho setrvání u mužstva v roli asistenta, či poradce tak stále není vyloučeno.
V nejbližších hodinách se bude vedení loňského vicemistra společně s trenéry zabývat hráčským kádrem a také tréninkovým plánem před sezónou 2016/2017, informoval o tom mluvčí klubu Tomáš Želazko.
Informaci o jednání s Kýhosem jako první přinesl dnešní deník Sport.  Třinec se pokusil oslovit také trenéra hokejové reprezentace Vladimíra Vůjtka. Ten ale jeho nabídku odmítl. " Nechci trénovat na klubové úrovni, ani na chvíli jsem nad tím nepřemýšlel," řekl Vůjtek.
Kýhos doposud ve své trenérské kariéře vedl čtyři extraligové kluby. Nejúspěšnější však byl s brněnskou Kometou, se kterou vybojoval dvě medaile - stříbro a bronz. Loni v prosinci jej angažoval Hradec Králové, s nímž letos dokráčel do čtvrtfinále.

Nejčtenější zprávy