Totti zachránil AS Řím alespoň bod za remízu 3:3 v Bergamu

Řím - Fotbalisté AS Řím remizovali v 33. kole italské ligy na hřišti Bergama 3:3, alespoň bod jim zajistil pět minut před koncem střídající Francesco Totti. Na druhou Neapol ztrácejí Římané z třetího místa pět bodů, před Interem Milán mají čtyřbodový náskok.
Favorizovaný AS Řím otevřel skóre v 23. minutě, když Perottiho pas zužitkoval svou slabší pravou nohou Digne, jenž v kádru "Vlků" hostuje z Paris St. Germain. Pro dvaadvacetiletého beka to byla třetí trefa v sezoně. O čtyři minuty později hosté vedli o dvě branky díky Nainggolanovi.
Jenže domácí Atalanta ještě do přestávky vyrovnala zásluhou hráčů, kteří dříve oblékali dres AS Řím. Nejprve se prosadil D'Alessandro, v 37. minutě si pak naskočil na Gómezův rohový kop Borriello a hlavou přesně zakončil.
Obrat dokonal krátce po změně stran po Zukanovičově nedůslednosti druhým gólem v zápase Borriello. AS Řím přesto dokázal prodloužit sérii bez porážky na 12 zápasů, když se pět minut před koncem prosadil po skrumáži v pokutovém území domácích střídající Totti.