Festivalovou sezonu tímto prohlašujeme za zahájenou a to v Coachelle

Máme totiž za sebou první víkend kalifornské Coachelly, festivalu, který milujeme ze spousty důvodů.


Jaké to jsou, vám řekneme hned. A taky se podíváme, kdo dorazil na tu letošní a co měl na sobě. Máte se na co těšit!


Proč Coachellu tak milujeme?


Je první v pořadí a probíhá v době, kdy u nás festivalové počasí ještě ani náhodou nepanuje. Tak si aspoň prohlížíme vyletněné fotky z Kalifornie a říkáme si, jak se těšíme na festivalové léto u nás.


Její hudební line-up je skvělý! Nebudeme tu vypisovat všechny účinkující, to by bylo hodně dlouhé, ale podělíme se s vámi aspoň o některé naše letošní favority. Takže například: AlunaGeorge, Rihanna, ASAP Rocky, M83, Underworld, Rhye, Wolf Alice. A spousta, spousta dalších! Navíc je super, že některé z nich si brzy užijeme naživo i u nás. Ať už na samostatném koncertu, nebo třeba v červenci v Ostravě na festivalu Colours of Ostrava, které letos vypuknou 17. července. Těšíme se!


Jezdí sem spousta celebrit, které nás baví. Letos to bylo vůbec hodně zábavné. Mezi fotkami v naší galerii tak najdete jednu žhavou informaci. Týká se Leonarda DiCapria!


Coachella není jen velkolepou hudební událostí, vždycky jí hodně zajímá i móda. Evropa má Glastonbury, Amerika právě Coachellu. Hudba šla s módními trendy vždycky ruku v ruce a na tomto festivalu to je vidět snad nejvíc ze všeho. Proto ji tak milují nejen hudebníci, ale i modelky, návrháři, influenceři i blogeři. A protože se to celé odehrává v Kalifornii, jsou ti, co chtějí být trendy & in, oblečení vždy aspoň trochu jako hippies. Pokaždé tu tak potkáte třásně, klobouky, čelenky, rozevláté košile. My pro vás teď máme galerii toho módně nejlepšího z prvního víkendu Coachelly. Ten druhý nás čeká, tak se těšte zase za týden!

Nejčtenější zprávy