Video: Olympiáda? Tu mám na párku! Atleti Dukly se přípravou baví


Praha - Na olympiádě sice nejde sportovcům jen o věčnou slávu, ale třeba také sponzorské kontrakty na celý další cyklus, některým atletům to ale příliš těžkou hlavu nedělá.
Alespoň pokud lze věřit slovům Davida Svobody z videa, které zveřejnila 100 dní před startem her v Rio de Janeiru pražská Dukla. "Mám to na párku," prohlašuje totiž zlatý londýnský medailista na dotaz kolegy pětibojaře Jana Kufa, co říká na to, že olympiáda je za rohem.
Na videu jsou zachyceni kluboví atleti v mírně řečeno neobvyklých tréninkových situacích. Třeba tyčkař Jan Kudlička skáče o tyči v moři, Barbora Špotáková cvičí se synem Jankem a kanoista Josef Dostál pádluje na skateboardu.
"Řekli našim sportovcům, ať během přípravy natočí a pošlou nějaké srandovní video. My jsem to pak sestříhali a tohle je výsledek. Myslím, že se to docela povedlo," říká tisková mluvčí armádního klubu Ivana Roháčková, z jejíhož popudu klip vznikl a na Facebooku sbírá jeden "like" za druhým.
Podle mluvčí Dukly by mělo ještě před olympiádou následovat ještě další video a chystá se také speciální tričko "Mám to na párku", o jehož podepsanou verzi během olympiády budou fanoušci soutěžit.

Nejčtenější zprávy