Bývalý brankářský nezmar Blažek se náhle rozešel s Jihlavou


Jihlava - Bývalý úspěšný brankář Jaromír Blažek končí na postu trenéra gólmanů jihlavské Vysočiny, do nějž přišel v roce 2011,a by zde loni ukončil profesionální hráčskou kariéru. Uvedl to dnes deník Sport.
"Došlo k dohodě o ukončení smlouvy. Víc to nebudu komentovat," cituje list sportovního manažera klubu Milana Bokšu. Bývalého reprezentanta, který většinu hráčské dráhy strávil v dresu Sparty, nahradí bývalý ligový brankář Stanislav Vahala.
Zpráva překvapila lidi v klubu v četně současné brankářské jedničky Jana Hanuše. "Je to pro mě velké překvapení. Určitě jsem se pod jeho vedením zlepšil, navíc jsem cítil jeho podporu. Fascinovalo mě, jak byl ještě ve čtyřiceti letech výborný," řekl rodák z Chlumce nad Cidlinou.
Změny se ovšem netýkají jen realizačního kádru. Podle informací Sportu má políčeno na lotyšského kanonýra Davise Ikauniekse z FK Liepaja. Na novém kontraktu se domluvil zkušený stoper Jiří Krejčí, přesto má Vysočina dál zájem o talentovaného beka Jana Štěrbu z Olomouce. Na pravou stranu defenzivy pak láká slávistu Jana Mikulu.
„Došlo k dohodě o ukončení smlouvy,“ uvedl Milan Bokša, sportovní manažer klubu. Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2016-17/270903/legenda-blazek-konci-v-jihlave-mel-neshody-s-realizacnim-tymem.html

Nejčtenější zprávy