Soutěž o lístky na zápas fotbalového Eura proti Španělsku zná svého vítěze


1662. Právě tolik lidí se zúčastnilo soutěže o dva lístky na zápas nadcházejícího fotbalového mistrovství Evropy ve Francii. 
Duel Česka se Španělskem, který se hraje v pondělí 13. června na stadionu v Toulouse, může díky Aktuálně.cz a Turkish Airlines naživo vidět Martin Pošík.
Ten tipoval, že se během sedmi dní soutěže zúčastní 1650 účastníků, a byl tedy nejblíže správnému číslu. 
Vítězi, se kterým už je redakce ve spojení, tímto ještě jednou gratulujeme. A těm co nevyhráli slibujeme, že již brzy se budou moci zúčastnit další soutěže. 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím se zařazením všech osobních údajů uvedených v soutěžním formuláři v rámci této soutěže (dále jen "údaje") do databáze společnosti Economia, a. s., se sídlem Pernerova  673/47, PSČ 186 00, IČ: 28191226 (dále v tomto odstavci jen "správce"), a s jejich následným shromažďováním a zpracováváním, manuálně nebo elektronicky, a to včetně zpracování dalším zpracovatelem na základě písemné dohody se správcem za účelem předání cen a zajištění platebních transakcí, včetně souvisejících provozních činností, dále pro marketingové účely správce, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích, zájezdech a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu nutnou k naplnění výše uvedených účelů, nejdéle však do odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. Tím není dotčeno zpracování osobních údajů po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy. Zároveň beru na vědomí, že mám práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas mohu bezplatně a písemně kdykoliv na adrese správce či zpracovatele odvolat, mám právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. Odvolání tohoto souhlasu před ukončením doby trvání soutěže má za následek mé vyřazení ze soutěže. V případě pochybností o dodržování práv správcem či zpracovatelem se mohu na správce obrátit a případně se rovněž mohu obrátit s podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha.

Nejčtenější zprávy