Krejčí má ze Sparty namířeno do Boloni! Čekají ho testy, přestup je na spadnutí


Praha – Český fotbalový reprezentant Ladislav Krejčí má nakročeno k angažmá v italské lize. Podle informací Sky Sport Italia dorazil v úterý do Boloni, kde ho během středy čekají zdravotní testy. Sparťanský záložník tak nejspíš od nové sezony posílí čtrnáctý celek loňského ročníku Serie A.
Zájem italských klubů o Krejčího trvá už nejméně rok. Před rokem se mluvilo o Interu Milán, odchovanec Sparty ale zůstal na Letné. V loňském ročníku patřil Krejčí do základní sestavy Pražanů. V nejvyšší domácí soutěži vstřelil čtyři góly, další dva přidal v Evropské lize. 

Boloňa nabízela za čtyřiadvacetiletého záložníka původně tři miliony eur, Sparta žádala sedm. Trenér Roberto Donadoni, který sedminásobného italského mistra vede, ale pravděpodobně brzy přijde o Emanuela Giaccheriniho, o něhož mají po Euru zájem velké evropské kluby, posila na levý kraj záložní řady se mu proto bude hodit.
Sparta navíc dala vědět, že jednoho hráče ze základní jedenáctky v létě uvolní. V úvahu připadal stoper Jakub Brabec, který měl namířeno do Anderlechtu. Belgický celek ale post obsadil jiným hráčem, přestoupit tak může Krejčí.

Nejčtenější zprávy