Krejčí má ze Sparty namířeno do Boloni! Čekají ho testy, přestup je na spadnutí


Praha – Český fotbalový reprezentant Ladislav Krejčí má nakročeno k angažmá v italské lize. Podle informací Sky Sport Italia dorazil v úterý do Boloni, kde ho během středy čekají zdravotní testy. Sparťanský záložník tak nejspíš od nové sezony posílí čtrnáctý celek loňského ročníku Serie A.
Zájem italských klubů o Krejčího trvá už nejméně rok. Před rokem se mluvilo o Interu Milán, odchovanec Sparty ale zůstal na Letné. V loňském ročníku patřil Krejčí do základní sestavy Pražanů. V nejvyšší domácí soutěži vstřelil čtyři góly, další dva přidal v Evropské lize. 

Boloňa nabízela za čtyřiadvacetiletého záložníka původně tři miliony eur, Sparta žádala sedm. Trenér Roberto Donadoni, který sedminásobného italského mistra vede, ale pravděpodobně brzy přijde o Emanuela Giaccheriniho, o něhož mají po Euru zájem velké evropské kluby, posila na levý kraj záložní řady se mu proto bude hodit.
Sparta navíc dala vědět, že jednoho hráče ze základní jedenáctky v létě uvolní. V úvahu připadal stoper Jakub Brabec, který měl namířeno do Anderlechtu. Belgický celek ale post obsadil jiným hráčem, přestoupit tak může Krejčí.

rychlá půjčka

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !

Nejčtenější zprávy