Juventus vyhrál v Empoli a potvrdil pozici v čele ligy. Rozhodli Argentinci Dybala a Higuaín

Řím - Fotbalisté Juventusu Turín zůstanou i po sedmém kole italské ligy v čele tabulky. Na hřišti Empoli zvítězili 3:0, dvakrát se prosadil Gonzalo Higuaín. Juventus vyhrál poslední čtyři soutěžní utkání, v nichž navíc neinkasoval jediný gól.

Turínský celek mohl vést už v prvním poločase, domácí ale několikrát podržel gólman Skorupski. Nakonec Juventus rozhodl v rozmezí 65. a 70. minuty, kdy se trefil hned třikrát. Nejprve skóroval Dybala, na kterého navázal dvěma brankami Higuaín. Argentinský kanonýr je se šesti trefami v čele tabulky střelců společně s Icardim z Interu Milán.
Podívejte se na nádhernou gólovou akci Juventusu, kterou zakončil Higuaín.

Empoli neprožívá zrovna dobré období. Nachází se na předposlední pozici, ze sedmi zápasů získal pouhé čtyři body a vstřelil v nich pouhé dva góly.
Italská fotbalová liga - 7. kolo:
Empoli - Juventus Turín 0:3 (67. a 70. Higuaín, 65. Dybala),
15:00 Bergamo - Neapol, Boloňa - FC Janov, Cagliari - Crotone, Sampdoria Janov - Palermo,
18:00 AC Milán - Sassuolo, FC Turín - Fiorentina,
20:45 AS Řím - Inter Milán.

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !