Kvitová začala v Šanghaji vítězně. Dál jdou i Veselý a Štěpánek v Tokiu


Šanghaj - Petra Kvitová vstoupila vítězně do turnaje v Šanghaji. V zápase druhého kola porazila domácí  Wang Ja-fan ve dvou sadách 6:4 a 6:1. Jiří Veselý i Radek Štěpánek zvládli úvodní zápas na turnaji v Tokiu a postoupili do osmifinále.

Po rozpačitém začátku v první sadě čerstvá vítězka turnaje ve Wuch-chanu Kvitová převzala iniciativu a domácí kvantifikace nedala šanci na překvapení.
Třiadvacetiletý Veselý v Tokiu otočil duel s Jihoafričanem Kevinem Andersonem ve vítězství 3:6, 6:0 a 6:4, sedmatřicetiletý Štěpánek po úspěšné kvalifikaci vyřadil o rok mladšího Francouze Stéphanea Roberta jasně 6:2, 6:1. Štěpánek v japonské metropoli dnes ještě hraje čtyřhru s Tomášem Berdychem, který po zisku titulu v neděli v čínském Šen-čenu zahájí singlovou soutěž až ve středu. Na úvod ho prověří Gilles Müller z Lucemburska.
Aktualizujeme...
Tenisový turnaj mužů a žen v Pekingu (tvrdý povrch): Ženy (dotace 6,289.521 dolarů): Dvouhra - 2. kolo: Kvitová (14-ČR) - Wang Ja-fan (Čína) 6:4, 6:1.
Tenisový turnaj mužů v Tokiu (tvrdý povrch, dotace 1,506.835 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Veselý (ČR) - Anderson (JAR) 3:6, 6:0, 6:4, Štěpánek (ČR) - Robert (Fr.) 6:2, 6:1, Goffin (5-Belg.) - Nišioka (Jap.) 7:5, 6:2.

Nejčtenější zprávy