Voráček se dvěma body podílel na výhře Flyers. Neuvirth byl vyhlášen hvězdou zápasu

New York - Hokejový útočník Jakub Voráček rozhodl vítěznou trefou o úspěchu Philadelphie ve čtvrtečním přípravném utkání NHL nad New York Rangers 4:2 a připsal si i asistenci. Na výhře Flyers se podílel 24 úspěšnými zákroky také brankář Michal Neuvirth, který byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
Voráček skóroval v 45. minutě v přesilové hře. O šest minut později přihrál Travisu Konecnému, který uzavřel skóre.

Voráček se proti Rangers výrazně prosadil už v pondělí doma, kdy dvěma brankami včetně vítězné v prodloužení rozhodl o vítězství 4:3. Ve třech přípravných zápasech si připsal pět bodů za tři trefy a dvě přihrávky.
Vydařený večer prožil také Neuvirth. Z 26 střel inkasoval pouze dvakrát a úspěšnost zákroků vytáhl na 92,3 procenta. Pro Neuvirtha to byl teprve druhý start v přípravě. Celý zápas odchytal i v sobotu proti Bostonu při prohře 3:4 po samostatných nájezdech.

Vyhledejte si ten nejlevnější Hotel se slevou až 80% !