Jak to funguje

Kladete si ot├ízku, jak vlastn─Ť v┼íechno funguje na Baksy.cz?

1. Jak to ┼że je po┼ítovn├ę ZDARMA?

1.1 U drah├ęho sortimentu nen├ş probl├ęm cenu za po┼ítovn├ę do ceny zbo┼ż├ş zapo─Ź├ştat tak, aby to z├íkazn├şk nepoznal. My ale nab├şz├şme polo┼żky do tis├şcikoruny a t├ęm─Ť┼Ö v┼żdy pod p─Ťtset korun. Jak je to tedy mo┼żn├ę?

1.2 Zas├şl├íme zbo┼ż├ş p┼Ö├şmo od prvotn├şch distributor┼». V dne┼ín├ş dob─Ť snad u┼ż nen├ş ve┼Öejn├Żm tajemstv├şm, ┼że ve┼íker├í spot┼Öebn├ş elektronika a jin├í drobo┼ą poch├íz├ş z ─î├şny nebo Taiwanu. Tak┼że jsme se rozhodli, ┼że nejv├Żhodn─Ťji vyjde zas├şlat zbo┼ż├ş koncov├Żm z├íkazn├şk┼»m p┼Ö├şmo z destinac├ş jejich v├Żroby.

1.3 Velk├í ─Ź├íst ceny tedy z┼»stane u┼íet┼Öena n├íklad┼» dovozc┼» a velkoobchodn├şk┼». Cenu n├ími nab├şzen├ęho zbo┼ż├ş se sna┼ż├şme v┼żdy dr┼żet na ├║rovni konkurence a nejl├ępe je┼ít─Ť v┼żdy o trochu n├ş┼że.

1.4 Cenu po┼ítovn├ęho jsme dok├ízali minimalizovat d├şky velk├ęmu po─Źtu z├ísilek, kter├ę dodavatel├ę zas├şlaj├ş na┼íim z├íkazn├şk┼»m. D┼»le┼żitou z├ísadou v obchodn├şm modelu n├íkupn├ş galerie Baksy.cz, kterou se beze zbytku ┼Ö├şd├şme, je to, ┼że nep┼Öi─Ź├şt├íme cenu po┼ítovn├ęho ke zbo┼ż├ş, ale ode─Ź├şt├íme z na┼í├ş mar┼że. Na prvn├ş pohled se to m┼»┼że zd├ít nerozd├şln├ę. Ov┼íem porovnejte na┼íe ceny s konkurenc├ş a pozn├íte ten rozd├şl.

1.5 Z├ísilka se zbo┼ż├şm tedy bude odesl├ína z Asie. Z├íkazn├şk krom─Ť del┼í├ş dodac├ş lh┼»ty (viz sekce Doprava) v┼íak nezaznamen├í jin├Ż rozd├şl. Z├ísilka je standardn─Ť doru─Źena ─îeskou po┼ítou, pop┼Ö. ulo┼żena k vyzvednut├ş.

2. Jak je to s reklamac├ş?

2.1 Uv─Ťdomujeme si, ┼że zas├şlat zbo┼ż├ş na reklamaci zp─Ťt dodavateli do Asie vyjde b─Ť┼żn├ęho spot┼Öebitele nep┼Öim─Ť┼Öen─Ť draho a hlavn─Ť to dlouho trv├í.

2.2 Proto jsme se rozhodli zprost┼Öedkovat i vy┼Öizov├ín├ş reklamac├ş. Z├íkazn├şk zah├íj├ş reklamaci vytvo┼Öen├şm reklama─Źn├şho tiketu. Pot├ę od n├ís obdr┼ż├ş adresu, samoz┼Öejm─Ť v ─îR, kam zbo┼ż├ş za┼íle a zbytek u┼ż vy┼Ö├şd├şme, jako p┼Öi n├íkupu v b─Ť┼żn├ęm e-shopu. Pro urychlen├ş reklama─Źn├şho ┼Ö├şzen├ş ve v─Ťt┼íin─Ť p┼Ö├şpad┼» nech├íme dodavatele zaslat rovnou zbo┼ż├ş nov├ę.

2.3 Co kdy┼ż se nap┼Ö. ztrat├ş z├ísilka p┼Öi p┼Öeprav─Ť? V takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť bereme na sebe ve┼íkerou odpov─Ťdnost a na na┼íe n├íklady nech├íme dodavatele zaslat zbo┼ż├ş znovu.

3. Jak m┼»┼że z├íkazn├şk za zbo┼ż├ş platit?

3.1 Jak ji┼ż z principu fungov├ín├ş n├íkupn├ş galerie Baksy.cz vypl├Żv├í, objedn├ívku je mo┼żn├ę platit p┼Öevodem na ├║─Źet ─Źi po┼ítovn├ş pouk├ízkou typu A.

3.2 Platba dob├şrkou z podstaty zasl├ín├ş zbo┼ż├ş z Asie mo┼żn├í nen├ş.

4. SKLADOVKY z ČR do 2 dnů

4.1 Vysly┼íeli jsme po┼żadavky na┼íich mnoh├Żch z├íkazn├şk┼» na rychlej┼í├ş doru─Źen├ş zbo┼ż├ş a nejobl├şben─Ťj┼í├ş produkty pro V├ís nasklad┼łujeme na n├í┼í sklad. Doba doru─Źen├ş Skladovek jsou 2┬ádny od odesl├ín├ş na adresu v ─îesk├ę republice a 3┬ádny na adresu na Slovensku.

M├íte-li jak├ękoliv jin├ę dotazy nebo p┼Öipom├şnky ohledn─Ť toho jak funguje proces objedn├ívky, nev├íhejte n├ís kontaktovat prost┼Öednictv├şm z├íkaznick├ęho servisu.